O Kancelarii

Kancelaria powstała w 2001 r. jako Kancelaria Radcy Prawnego Ireneusza Pawłowskiego.

Po dołączeniu nowych partnerów kancelaria działa w formie spółki komandytowej pod firmą Pawłowski Skromak Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.

Wspólnikami Spółki są radca prawny Ireneusz Pawłowski oraz adwokaci Marcin Skromak i Katarzyna Marchlewicz – Dąbrowska. W kancelarii pracuje lub bezpośrednio współpracuje łącznie kilkunastu prawników.

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią prawną. Obsługujemy, w szczególności, przedsiębiorców oraz podmioty publiczne. Zajmujemy się w szczególności: prawem budowlanym i procesem inwestycyjnym, doradztwem korporacyjnym, zamówieniami publicznymi, ochroną środowiska i gospodarką odpadową, zagadnieniami pomocy publicznej, procesami, w tym obsługą prawną należności, ugodami, mediacjami i arbitrażem.  Więcej informacji o naszych kompetencjach i zakresie praktyki w działach Specjalizacje  i Doświadczenie.

Sprawdzony, stabilny i doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych oraz prawników i współpracowników pozwala nam podjąć się kompetentnego i sprawnego prowadzenia spraw naszych Klientów.

Szeroka praktyka i doświadczenie zespołu naszej kancelarii umożliwiają zapewnienie  Klientom kompleksowej obsługi prawnej w pełnym zakresie spraw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej oraz spraw prywatnych. Kancelaria posiada pełne doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej podmiotów polskich, z terenu UE oraz spoza UE.